Nieuwe artikelen:

  • Het is weer tijd om je goed in te smeren

    Het is weer tijd om je goed in te smeren
  • Still Beating by Jennifer Hartmann

    Still Beating by Jennifer Hartmann
  • Make-up merken die ik al een tijdje niet meer heb gebruikt

    Make-up merken die ik al een tijdje niet meer heb gebruikt
  • Nieuw Tefal Pure POP kledingstomer

    Nieuw Tefal Pure POP kledingstomer
  • Nieuw Soapbars van Yves Rocher

    Nieuw Soapbars van Yves Rocher
  • The Wardrobe Staples: tijdloze en basic kledingstukken die elke kast zou moeten …

    The Wardrobe Staples: tijdloze en basic kledingstukken die elke kast zou moeten hebben
  • Waarom het niet erg is als je niet meteen een passende babynaam …

    Waarom het niet erg is als je niet meteen een passende babynaam vindt
  • Nieuw | Mon Bourjois geurcollectie

    Nieuw | Mon Bourjois geurcollectie
  • Fashion inspiratie Protest Sportswear Spring/Summer 2023 + kortingscode

    Fashion inspiratie Protest Sportswear Spring/Summer 2023 + kortingscode
  • FOREO LUNA 4 Body

    FOREO LUNA 4 Body

MIJN SNEAKER WISHLIST 2020

MIJN SNEAKER WISHLIST 2020

Na alle beauty reviews van de afgelopen weken, is het weer even tijd voor iets anders. Mijn andere liefde, namelijk sneakers! Helaas kan ik totaal niet op hakken lopen (oké enkellaarsjes lukt nog net), dus ik hou het gewoon bij sneakers! Er zijn tegenwoordig zoveel modellen en ik dacht het is misschien wel eens leuk om mijn sneaker wishlist met jullie te delen…

Heb ik nieuwe schoenen nodig? Dat is de eerste vraag die mezelf stelde tijdens het online “window” shoppen, maar het antwoord is altijd ja! Ik heb al een aantal sneakers, maar ze lopen niet allemaal even fijn of ze zijn inmiddels aan vervanging toe.

Van het merk Dune London heb ik volgens mij nog nooit gehoord, maar ik zag twee paar sneakers die ik heel tof vind. Laat ik beginnen met deze zwarte sneakers, dit zijn sneaker dames in het model Everlee. Zwart vind ik wat makkelijker te combineren en het printje maakt het net wat speelser.

Maar er is meer! Ik zag namelijk van hetzelfde merk ook deze schoenen, ook Everlee maar dan met een metallic finish. Perfect voor de zomer en momenteel ook nog eens bij de Bijenkorf in de aanbieding 🙂

Mijn liefde voor sneakers is een paar jaar geleden begonnen door Adidas, inmiddels heeft iedereen hier in huis wel een paar van dit merk. Ik twijfel nog tussen een model die compleet wit is of deze met gouden strepen (model Sambarose).

Een paar weken geleden maakte ik voor het eerst kennis met de sneakers van New Balance (zie header foto). Ik moest even wennen aan het model, omdat het toch een tikkeltje lomper oogt dan bijvoorbeeld Adidas. Maar jeetje wat loopt dit fijn! Ik heb geen last meer van pijnlijke voeten, het zit gewoon super comfortabel en aan het uiterlijk wen je eigenlijk ook best snel. Ik heb al een donkerder paar, daarom ben ik voor de zomer aan het kijken naar deze licht roze variant (model WL574).

Wie weet leer ik het ooit om beter op hakken te lopen, maar mijn liefde voor sneakers zal altijd blijven. Sinds vorig jaar draag ik ze ook steeds vaker onder jurkjes, dit geeft ook gelijk een totaal ander effect. En als ik naar events ga dan hou ik het tenminste de hele dag uit op mijn schoenen 🙂


Welke sneakers staan er momenteel op jullie wishlist?

Misschien ook interessant om te lezen >> Badpakken en bikini’s voor 2020

Volg:

3 Reacties

  1. juli 1, 2020 / 1:15 pm

    de 574 is onze populairste lijn en ja die zitten ook zalig kan ik uit ervaring melden 🙂
    Annette onlangs geplaatst…OpgemaaktMy Profile

  2. juli 2, 2020 / 1:15 am

    Leuke wishlist! Sneakers zijn altijd gaaf! Ik heb er zelf ook een aantal.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge