Nieuwe artikelen:

  • Nieuw Kruidvat Power Curls Haircare lijn

    Nieuw Kruidvat Power Curls Haircare lijn
  • Waarom is een autoverzekering verplicht voor iedere bestuurder?

    Waarom is een autoverzekering verplicht voor iedere bestuurder?
  • Leuke tips voor de inrichting van de babykamer

    Leuke tips voor de inrichting van de babykamer
  • Creatieve kerstmarketing voor bedrijven

    Creatieve kerstmarketing voor bedrijven
  • Het is weer tijd voor de cozy fall feelings

    Het is weer tijd voor de cozy fall feelings
  • Is private lease interessant voor mij?

    Is private lease interessant voor mij?
  • Book Haul Unboxing: His Pretty Little Burden & His Pretty Little Queen

    Book Haul Unboxing: His Pretty Little Burden & His Pretty Little Queen
  • Een nette look creëren op koudere dagen

    Een nette look creëren op koudere dagen
  • De voordelen van het hebben van een inloopdouche

    De voordelen van het hebben van een inloopdouche
  • Skincare tips om nog beter met je huid om te gaan

    Skincare tips om nog beter met je huid om te gaan

KIDS| VTECH FLIPSIES SPEELSET PRINSES GRACE

KIDS| VTECH FLIPSIES SPEELSET PRINSES GRACE

Dromen over straks, over later als ik groot ben. Wie deed of doet het niet? Geluksvogels slagen door vast te houden aan hun droom. Met hulp van ambities, geloof in zichzelf, doorzettingsvermogen en een beetje geluk. Bij de Flipsies, het nieuwste concept van VTech, komt het altijd goed. De zes vriendinnen zijn hét voorbeeld voor de jongste generatie, voor wie de wereld nog helemaal open ligt. De Vtech Flipsies zijn verkrijgbaar in diverse sets met accesoires, Sterre heeft de speelset van Prinses Grace ontvangen om aan jullie te laten zien.

flipsies3
flipsies5Flipsies speelset prinses Grace bestaat uit: 2 pruiken, een prinssenstoel en vier kleine accessoires. Zo’n speelset is vooral leuk om cadeau te doen, als je kindje bijvoorbeeld al de grotere sets heeft van de Flipsies. Zo kan je kindje leuk combineren met de Flipsies. Zelf vind ik het uiterlijk er leuk uit zien, vrolijk en kleurrijk.

“Op het eerste gezicht zijn de zes meiden doorsnee meisjes. Maar schijn bedriegt, Jazz, Carina, Grace, Lexi, Sandy en Clementine kunnen in een handomdraai veranderen en hun droom uit laten komen. Met een compleet nieuwe look: nieuw haar, andere kleding (elke Flipsie heeft ongeveer 8 accessoires) staat er ineens een meid van de wereld! Alleen even op de magische ketting drukken en dromen komen uit. Elke Flipsie is bovendien voorzien van een accessoire met een Magic Point, waarmee nog meer interactie tot stand komt.”

flipsiesFlipsie Prinses Grace met een andere haarkleur op haar prinssenstoel, Sterre vind het trouwens leuk dat ze ook “praat” en geluid maakt.

flipsies6
flipsies7
Zo’n set van de Flipsies is leuk als (schoen)cadeau voor Sinterklaas, onder de Kerstboom of om te geven met een verjaardag. Inmiddels staan er meerdere Flipsies op Sterre haar verlanglijstje, en ze gaat zelf sparen voor de Flipsies Sandy en Droomhuis/ Luxe Jacht. De Flipsies zijn vooral leuk voor meiden vanaf 4 jaar.

Flipsies Speelset Prinses Grace kost €9,95,- en te koop bij Bol.com.

 

Speelt jouw kindje(s) al met de Flipsies?

 

post signature
*Dit artikel bevat een product dat is opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

6 Reacties

  1. oktober 14, 2015 / 1:22 pm

    Ik heb nog geen dochter maar wel nichtje. Heel erg leuk.

  2. oktober 14, 2015 / 1:31 pm

    Wat leuk dat het praat, als ik nog klein was geweest ging ik er ook graag mee spelen 🙂
    X

  3. Manon
    oktober 14, 2015 / 2:29 pm

    Wat een leuk speelsetje !

  4. oktober 14, 2015 / 10:01 pm

    Laat dit poppetje nu net dezelfde naam als mijn dochter hebben. Zoiets moet ik dus ook hebben 🙂

  5. oktober 15, 2015 / 1:39 am

    Wat een leuk ding! Kayla zag de foto langskomen en zei meteen dat ze dit wilde hebben, haha.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge