Nieuwe artikelen:

  • Action shoplog juli 2025

    Action shoplog juli 2025
  • In The Mix | Nieuwe producten van Kylie Cosmetics

    In The Mix | Nieuwe producten van Kylie Cosmetics
  • Samen kletsen over parfum

    Samen kletsen over parfum
  • Trinny London The Elevator

    Trinny London The Elevator
  • BEAUTY EMPTIES JUNI 2025

    BEAUTY EMPTIES JUNI 2025
  • BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – JUNI 2025

    BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – JUNI 2025
  • In The Mix | Diverse producten van Too Faced

    In The Mix | Diverse producten van Too Faced
  • Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense

    Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense
  • WEEK VLOG 9 T/M 15 JUNI 2025 

    WEEK VLOG 9 T/M 15 JUNI 2025 
  • Alles over UGC | Zo maak jij de leukste content

    Alles over UGC | Zo maak jij de leukste content

MOMMY TALK | OP NAAR GROEP 5

MOMMY TALK | OP NAAR GROEP 5

Twee weken geleden heeft Sterre haar rapport mee naar huis gekregen, en dit was er eentje om heel trots op te zijn. Natuurlijk ben ik op elk rapport trots, maar ze is de afgelopen maanden zo gegroeid qua lezen dat dit echt wel een enorm trots-moment was. Vorig jaar kregen wij namelijk te horen dat Sterre misschien wel dyslexie zou hebben.

Om daar achter te komen heeft ze diverse testen ondergaan, ook testen voor andere oorzaken. Ze scoorde namelijk te laag qua woordenschat, dictee en begrijpend lezen was een drama…dus er moest wel echt iets aan gedaan worden. Sterre is begonnen met logopedie, en thuis ben ik ook bijna elke dag met haar aan het oefenen geweest.

Na het rapport heb ik nog een 10 minuten gesprek gehad op school, haar juffen waren heel enthousiast en positief. Sterre is zo onwijs vooruit gegaan dat logopedie ook gelijk gestopt is, en over dyslexie wordt ineens niet meer gesproken. Ze heeft gewoon heel hard gewerkt de afgelopen maanden, en dat met een heel mooi resultaat. Het was namelijk een twijfel geval of ze over zou gaan naar groep 5, maar die twijfel is weg…ze gaat over naar groep 5! Een nieuw avontuur in een nieuwe klas, met een nieuwe juf, maar ze heeft er onwijs veel zin in.

Als de zomervakantie voorbij is gaan we aan de slag met rekenen, daar scoort Sterre nog wel een beetje laag mee…maar hallo moet een kind gelijk alles helemaal goed kunnen dan? Wij gaan eerst lekker 6 weken genieten, uitslapen en allerlei leuke dingen doen en vooral even niet aan school denken!

Liefs Bianca

Volg:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.