Nieuwe artikelen:

  • Alpha-H Multi-Peptide Revitalise Serum & Peptide Lip Perfector

    Alpha-H Multi-Peptide Revitalise Serum & Peptide Lip Perfector
  • Stylevana VANA Box Summer Breeze Unboxing

    Stylevana VANA Box Summer Breeze Unboxing
  • HEMA x FUGAZZI PARFUM HDP (HEERLIE DE PEERLIE)

    HEMA x FUGAZZI PARFUM HDP (HEERLIE DE PEERLIE)
  • Lookfantastic The Summer Edit 2026 unboxing

    Lookfantastic The Summer Edit 2026 unboxing
  • Nieuw | Catrice My Core Essentials collectie

    Nieuw | Catrice My Core Essentials collectie
  • TRY-ON MORPHE MAKEUP & BRUSHES

    TRY-ON MORPHE MAKEUP & BRUSHES
  • Moederdag cadeautips 2026 | Currentbody, parfum & wat gezelligs doen

    Moederdag cadeautips 2026 | Currentbody, parfum & wat gezelligs doen
  • Nieuw | The Ordinary Rice Lipids + Ectoin Microemulsion

    Nieuw | The Ordinary Rice Lipids + Ectoin Microemulsion
  • Makeup testen | essence, Catrice, Inglot & Trouble Maker

    Makeup testen | essence, Catrice, Inglot & Trouble Maker
  • Nieuwe Fragrance Mist van Bruno Banani

    Nieuwe Fragrance Mist van Bruno Banani

L’OCCITANE VERVEINE MANDARINE EAU DE TOILETTE

L’OCCITANE VERVEINE MANDARINE EAU DE TOILETTE

Het is alweer even geleden dat ik wat heb gekocht van L’Occitane, maar de nieuwe Verveine Mandarine Eau de Toilette kon ik niet aan mijn neus voorbij laten gaan. Ik kocht gelijk alle items uit deze lijn en gaf ook wat producten aan mijn moeder, zo kunnen we beide lekker genieten!

L’Occitane Verveine Mandarine Eau de Toilette €58,90 (inhoud 100ml) o.a. te koop bij Notino.nl

“Deze geur vangt het wellustige aroma van mandarijnenschillen die over de brandende sintels van knapperende haarden worden gegooid! Mandarijn en gerookt cederhout wervelen met verbena citrus om een betoverend boeket te creëren dat je naar de kerstmarkten van Zuid-Frankrijk zal brengen. Deze collectie zal je in de gloed van intieme momenten met je geliefden bij het vuur wikkelen.”

De Verveine Mandarine (Verbena Mandarijn) collectie is rond de kerstdagen uitgebracht, persoonlijk vind ik dit meer een geur en lancering voor de lente/zomer. Omdat ik zo gek ben op de gewone Verbena parfum (ruikt zo lekker naar citroen zuurtjes), wilde ik de Verveine Mandarine variant ook graag eens proberen. Naast een eau de toilette bevat deze lijn ook een shower foam, zeepje, handcrème en alles is ook te koop in een mooie giftset.

Topnoten: Grapefruit, Green Tangerine, Citroen, Limoen & Verbena
Hartnoten: Belambra Hout & Bittere Sinaasappel
Basisnoten: Muskus & Cederhout

Vanaf de eerste spray ruik ik van de L’Occitane Verveine Mandarine Eau de Toilette, vooral de geur van verbena, mandarijn, sinaasappel en limoen. Eenmaal opgedroogd op mijn huid ruik ik ook een beetje de houtachtige noten, maar voor mij blijft dit voornamelijk een citrus geur die perfect is voor de lente/zomer. Het is wel een wat lichtere geur, met een zwakkere sillage…het is meer een “skinscent”. Mocht je dus nog opzoek zijn naar een parfum die perfect bij het voorjaar past? Dan is dit absoluut een aanrader.


Misschien ook interessant om te lezen >> MARR Cosmetics Grow Oil

Volg:

2 Reacties

  1. Natascha - Beautyopinie
    maart 15, 2021 / 9:39 am

    Dit maakt mij dus wel heel erg nieuwsgierig! Hij klinkt heerlijk voor het voorjaar, ik ben sowieso vaak fan van geuren van L’Occitane.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge