Nieuwe artikelen:

  • In The Mix | Nieuwe producten van Kylie Cosmetics

    In The Mix | Nieuwe producten van Kylie Cosmetics
  • Samen kletsen over parfum

    Samen kletsen over parfum
  • Trinny London The Elevator

    Trinny London The Elevator
  • BEAUTY EMPTIES JUNI 2025

    BEAUTY EMPTIES JUNI 2025
  • BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – JUNI 2025

    BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – JUNI 2025
  • In The Mix | Diverse producten van Too Faced

    In The Mix | Diverse producten van Too Faced
  • Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense

    Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense
  • WEEK VLOG 9 T/M 15 JUNI 2025 

    WEEK VLOG 9 T/M 15 JUNI 2025 
  • Alles over UGC | Zo maak jij de leukste content

    Alles over UGC | Zo maak jij de leukste content
  • Action shoplog juni 2025

    Action shoplog juni 2025

KIDS | PLANET KIDS RASPBERRY SHAMPOO

KIDS | PLANET KIDS RASPBERRY SHAMPOO

Wat ik zelf erg leuk vind is steeds nieuwe merken ontdekken, of dit nou op beauty gebied is of leuke kids merken dat maakt niet uit. Vandaag een artikel over een kids/beauty merk namelijk Planet Kids. ik had er nog nooit van gehoord, maar natuurlijk hartstikke leuk dat Sterre de Raspberry Shampoo (Planet Kids) van BeautyNatura.nl mocht proberen.
 beautynatura2
“De Raspberry Shampoo For Kids van Planet Kid is een shampoo speciaal bedoeld voor jonge kinderen. De shampoo is uiterts mild doordat deze is gebaseerd op een extra organische formule die het haar zacht maakt en reinigt. De shampoo is zo zacht dat hij traanvrij is. Daarnaast is de shampoo dermatologisch getest en heeft hij een neutrale ph-balans. De shampoo wordt aanbevolen voor kinderen met een gevoelige hoofdhuid maar kan op elke hoofdtype en haartype gebruikt worden. De shampoo ruikt heerlijk zoet en tovert een lach op het gezicht van ieder kind!”

De ingrediënten:

beautynatura5
Toen Sterre de flacon zag, begon ze gelijk over het vrolijke design. Dat is toch echt iets waar kids naar kijken, of een flacon er leuk uit ziet en niet te gewoon of saai. Gelukkig heeft Planet Kids daar aan gedacht!

beautynatura4
De Planet Kids Raspberry Shampoo ruikt lekker zoet naar framboos, en schuimt lekker (ja daar zijn kids nou eenmaal ook gek op). Tijdens het douchen merkt Sterre alleen wel dat de shampoo een beetje prikt in de ogen, hou daar eventueel rekening mee als je kindje de shampoo gaat gebruiken. Na het douchen zijn de haren van Sterre goed schoon, voelen zacht aan ruikt heerlijk zoet.

De Planet Kids Raspberry Shampoo kost €8,20,- (inhoud 200ml) en is verkrijgbaar bij BeautyNatura.nl

Gebruikt jouw kindje al producten van Planet Kids?

post signature
*Dit artikel bevat een product dat is opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

1 Reactie

  1. mei 5, 2016 / 3:38 pm

    Wat een mooi en vrolijk merk, daar zou ik ook blij van worden! 🙂

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.