Nieuwe artikelen:

  • Alles over UGC | Zo maak jij de leukste content

    Alles over UGC | Zo maak jij de leukste content
  • Action shoplog juni 2025

    Action shoplog juni 2025
  • Tip | Nieuw Wild Sunkissed Scent x Cath Kidston Case 

    Tip | Nieuw Wild Sunkissed Scent x Cath Kidston Case 
  • Catrice Underwater Secrets Collection 2025

    Catrice Underwater Secrets Collection 2025
  • In The Mix | 3 producten van The Ordinary

    In The Mix | 3 producten van The Ordinary
  • Beauty empties mei 2025

    Beauty empties mei 2025
  • Alpha-H High Tide Water Cream

    Alpha-H High Tide Water Cream
  • Unboxing Lookfantastic Trending Edit

    Unboxing Lookfantastic Trending Edit
  • Leuke en originele cadeaus voor Vaderdag 2025

    Leuke en originele cadeaus voor Vaderdag 2025
  • NARS Hot Escape Cheek Palette – LIGHT

    NARS Hot Escape Cheek Palette – LIGHT

NIEUW KIDS | SOY LUNA , MOREPA MINI & ZENNER

NIEUW KIDS | SOY LUNA , MOREPA MINI & ZENNER

De laatste tijd zijn er een aantal leuke kids items binnen gekomen, en die laat ik vandaag in een overzichtje zien. Natuurlijk vertel ik ook gelijk wat meer over de items, en waar je ze eventueel zelf zou kunnen kopen. Super lief en leuk dat Sterre deze items heeft ontvangen, daar is zij ook erg dankbaar voor ♥


Toen Sterre deze Soy Luna rugzak zag, was ze héél erg blij! Zoals sommige lezeressen inmiddels wel weten is Sterre helemaal gek op deze serie, daarom heb ik hier ook al meerdere artikelen overgeschreven. Bij de Bristol kan je sinds kort héél veel gave Disney Soy Luna (en Star Wars) items kopen zoals: rugzak, schoenen, kleding en nog veel meer! Deze rugzak kost €17,99 en is o.a. te koop in de Bristol webshop.


De laatste weken ontvangen wij regelmatig tabletten/voedingssupplementen, helemaal niet erg aangezien wij dit allemaal dagelijks gebruiken. Dit keer is het van Minami MorEPA Mini 6+, van dit merk hadden wij eigenlijk nog nooit eerder gehoord dus leuk om op deze manier te ontdekken. Sterre vind deze softgels heel makkelijk qua doorslikken, en de smaak is ook prima te doen (niet mega lekker, maar ook niet heel vies…aldus Sterre).

“MorEPA Mini bevat gezuiverde omega 3-vetzuren voor kinderen vanaf 6 jaar in een zeer kleine softgelcapsule. 2 softgelcapsules per dag bevatten 490 mg EPA en 108 mg DHA.  MinamiMinami gebruikt uitsluitend kleine, onbedreigde vissoorten uit schone wateren. ”

Gebruik:
Als voedingssupplement voor kinderen vanaf 6 jaar: twee softgels per dag met water innemen of stukkauwen, het liefst bij een maaltijd, of zoals geadviseerd. De softgelcapsule kan geopend worden en de inhoud kan vermengd worden met koude voeding zoals yoghurt, slasaus, vruchtensap of milkshake met fruit.

Voor informatie over verkooppunten en prijzen (die zijn nog al verschillend qua webshops) raad ik je aan om de website van Minami-Visolie te bezoeken.


We love Zenner! Elke keer komt Zenner met van die leuke limited editions zoals Flakes. De Flakes kidscollectie van Zenner is gemaakt van frisse ijzige kleuren, maar heeft een ‘tropical touch’. De collectie neemt je mee op reis naar een denkbeeldig winterparadijs.

“Kastelen bouwen in de sneeuw? Als avonturier gebruik je de klik-klaks met bloemenprint voor een opgewekte look, voeg de ijzig blauwe klik-klaks toe om een mooie samenhang te creëren tussen ‘frozen’ en ‘tropical’. Ook de sierklemmen met mini-vlinders geven een winterse look. 

Wanneer je van plan bent om een sneeuwballen gevecht aan te gaan, is het belangrijk dat het haar goed uit het gezicht is. De cable elastics in pastel-roze, ijzig blauw en winterwit zijn de perfecte oplossing. Om het haar van de meiden iets unieks te geven is de driedelige haarband met bloemen en vlecht een goede uitkomst. 

Om een vrolijke hairdo voor achterop de slee te creëren gebruik je de snap-clips met strik. De strik zorgt voor een speels effect. De klik-klaks met winterwitte vlinder geven een dromerig effect.”

De Zenner Flakes haaraccessoires kosten €2,50 tot €4,99 en zijn o.a. te koop bij de Etos & Kruidvat.

post signature
*Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

5 Reacties

  1. Tonnia
    december 21, 2016 / 3:57 pm

    leuke schooltas

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.