Nieuwe artikelen:

  • Mijn favoriete parfumnoten van dit moment

    Mijn favoriete parfumnoten van dit moment
  • Black Friday 2023 + Beauty Favorieten

    Black Friday 2023 + Beauty Favorieten
  • Hoe belangrijk is regelmatig reinigen van je dakgoot?

    Hoe belangrijk is regelmatig reinigen van je dakgoot?
  • Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen voor freelancers: bescherming voor jouw carrière

    Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen voor freelancers: bescherming voor jouw carrière
  • KAYA Sieraden Urban Chic collectie

    KAYA Sieraden Urban Chic collectie
  • Sim only abonnement afsluiten? Hier moet je aan denken

    Sim only abonnement afsluiten? Hier moet je aan denken
  • Zo vind je de ideale kapster 

    Zo vind je de ideale kapster 
  • Op deze kosten ga ik de komende tijd besparen

    Op deze kosten ga ik de komende tijd besparen
  • Parfums die perfect geschikt zijn voor het najaar

    Parfums die perfect geschikt zijn voor het najaar
  • Montblanc Signature Eau de Parfum

    Montblanc Signature Eau de Parfum

KRUIDVAT TROPICAL SHAMPOO & CRÈMESPOELING

KRUIDVAT TROPICAL SHAMPOO & CRÈMESPOELING

Mocht je de afgelopen dagen nog niet aan het genieten zijn van het zonnetje, dan kan dat wel met de Kruidvat Tropical Shampoo & Crémespoeling hier van raak je gelijk in een zomerse stemming! Ik heb al vaker over de huismerk shampoo & crèmspoeling van Kruidvat geschreven, maar deze variant is pas aan het assortiment toegevoegd. En omdat we allemaal wel verlangen naar lekker tropisch weer (#ilovesummer), ben ik dit duo lekker gaan testen.
Kruidvat Tropical Shampoo €0,99 (inhoud 500ml)

“Verzorg je haar en laat het glanzen met deze Kruidvat Tropical Shampoo. De shampoo heeft een frisse, fruitige geur van perzik en citrus. De shampoo met toegevoegde pro-vitamine B5 is geschikt voor dagelijks gebruik.”

Kruidvat Tropical Crèmespoeling €1,39 (inhoud 500ml)

“Laat je haar glanzen met deze Kruidvat Tropical Crèmespoeling. De verzorgende crèmespoeling heeft een frisse, fruitige geur van perzik en citrus en bevat pro-vitamine B5. De crèmespoeling is geschikt voor dagelijk gebruik.”

De flacons hebben dezelfde stijl als de andere varianten van Kruidvat eigenmerk, en de flacons zijn lekker groot! Beide hebben een inhoud van 500ml en daar kan je echt wel een aantal weken mee vooruit. En dat dan ook nog eens voor een hele betaalbare prijs. Ook de kwaliteit is prima, mijn haren worden goed schoon en zacht.


Maar deze lijn is nog lekkerder en dat komt vooral door de zoete tropische geur, het doet mij een beetje denken aan Taksi. Ik hou daar wel van, en het geeft je gelijk zo’n zomers gevoel (nu mag het alleen buiten nog een paar graden warmer worden). Wat mij betreft is dit weer een fijne toevoeging aan het Kruidvat assortiment, een heerlijk budget-duo!

*Momenteel zijn beide producten ook nog eens in de aanbieding voor €0,75 per stuk. Ik weet niet tot hoelang deze aanbieding geldig, maar ik dacht vermeld het wel even in dit artikel…dat wordt shoppen!

post signature
*Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

9 Reacties

  1. maart 14, 2017 / 9:48 am

    Het klinkt erg ghoed!
    Dit moet ik kopen en testen…..

    Xoxo

  2. maart 14, 2017 / 12:15 pm

    Ik heb al eerder Kruidvat shampoo en crèmespoeling gehad, prima! Deze ga ik zeker halen, heb wel zin in een tropische cocktail-geur in de badkamer!
    hillybillybeauty onlangs geplaatst…Hillybilly’s Diary #33My Profile

  3. maart 14, 2017 / 3:39 pm

    Deze klinken heel lekker! En voor zo’n klein prijsje zeker het proberen waard.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge