Nieuwe artikelen:

  • Still Beating by Jennifer Hartmann

    Still Beating by Jennifer Hartmann
  • Make-up merken die ik al een tijdje niet meer heb gebruikt

    Make-up merken die ik al een tijdje niet meer heb gebruikt
  • Nieuw Tefal Pure POP kledingstomer

    Nieuw Tefal Pure POP kledingstomer
  • Nieuw Soapbars van Yves Rocher

    Nieuw Soapbars van Yves Rocher
  • The Wardrobe Staples: tijdloze en basic kledingstukken die elke kast zou moeten …

    The Wardrobe Staples: tijdloze en basic kledingstukken die elke kast zou moeten hebben
  • Waarom het niet erg is als je niet meteen een passende babynaam …

    Waarom het niet erg is als je niet meteen een passende babynaam vindt
  • Nieuw | Mon Bourjois geurcollectie

    Nieuw | Mon Bourjois geurcollectie
  • Fashion inspiratie Protest Sportswear Spring/Summer 2023 + kortingscode

    Fashion inspiratie Protest Sportswear Spring/Summer 2023 + kortingscode
  • FOREO LUNA 4 Body

    FOREO LUNA 4 Body
  • Vianek Gentle Scalp Scrub + andere aanraders

    Vianek Gentle Scalp Scrub + andere aanraders

BEAUTY | PUPA BRIGHTENING EYE PRIMER

BEAUTY | PUPA BRIGHTENING EYE PRIMER

Als je een mooie ooglook gaat maken, is het belangrijk om een oogschaduw primer te gebruiken. Dit deed ik vroeger nooit, maar inmiddels kan ik niet meer zonder! Pupa heeft een nieuwe Brightening Eye Primer uitgebracht, en deze heb ik de afgelopen tijd flink getest. Zou dit weer een Pupa topper zijn?

pupa2
“Deze professionele primer zorgt direct voor een ‘verlichte’ oogopslag. Het aanbrengen van oogschaduw wordt nog eenvoudiger en blijft nog beter zitten.”

De Pupa Brightening Eye Primer zit in een handige tube verpakking met een inhoud van 10ml. Dit klinkt misschien niet als veel, maar omdat je steeds maar een klein dotje nodig hebt, kan je hier erg lang mee doen. Ondanks dat mijn gezicht vaak kurk droog is, zijn mijn oogleden vaak wel vettig. Niet elke primer werkt dan even goed, dus dit is gelijk een test of deze Pupa Brightening Eye Primer daar ook geschikt voor is.

pupa3
Je brengt een klein dotje van deze primer aan op je ooglid, en dan dep je het met je vinger in de huid (je kan eventueel ook een kleine kwast hier voor gebruiken). Daarna laat je de primer een klein beetje drogen, en dan breng je gewoon zoals altijd je oogschaduw enzovoort er over heen aan.

pupa4
De Textuur van de Pupa Brightening Eye Primer is zijdezacht en romig, en het heeft een prachtige parelmoer kleur/glans. Ik merk dat als ik deze primer gebruik dat mijn oogschaduw beter en langer blijft zitten, het aanbrengen van de oogschaduw gaat ook wat gemakkelijker. Vooral gedurende dag merk ik dat mijn ooglook langer en beter blijft zitten, en dat is natuurlijk één van de belangrijkste redenen dat ik dit product gebruik! Op mijn vettige oogleden werkt deze primer super, ik ben blij dat ik dit product heb ontdekt.

Pupa Brightening Eye Primer kost €14,85,- en is verkrijgbaar bij diverse Pupa verkooppunten.

post signature
*Dit artikel bevat een product dat is opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

6 Reacties

  1. juli 2, 2016 / 10:43 am

    Dat is ook nog eens een mooi prijsje voor een primer!

  2. juli 2, 2016 / 11:07 am

    Deze klinkt heel goed! 🙂 Ik vind een goede primer onmisbaar!

  3. juli 3, 2016 / 11:20 am

    Ik gebruik ook altijd een primer. Deze lijkt mij ook fijn. Is die wittig na het uitsmeren?

  4. Sanne
    juli 4, 2016 / 7:17 am

    hier ben ik wel nieuwsgierig naar 🙂

  5. Nikita
    juli 27, 2016 / 2:48 pm

    De prijs is te overzien, deze ga ik zeker kopen, heb echt de extra hulp nodig

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge