Nieuwe artikelen:

  • Unboxing Lookfantastic beauty shoplog

    Unboxing Lookfantastic beauty shoplog
  • Beauty empties april 2025

    Beauty empties april 2025
  • BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025

    BEAUTY FAVORIETEN VAN DIT MOMENT – APRIL 2025
  • Paris Corner Minya

    Paris Corner Minya
  • Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?

    Waarom kies je voor een externe vergaderlocatie?
  • Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING

    Tip | CurrentBody Skin RF Radio Frequency Skin Tightening Device + KORTING
  • Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4

    Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 4
  • Tip : Ziaja Chocolate Fusion

    Tip : Ziaja Chocolate Fusion
  • essence So Cherry Happy Collectie

    essence So Cherry Happy Collectie
  • JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious

    JANZEN breidt Special Collection uit met Gracious

Tip | Happy Socks voor onder de kerstboom

Tip | Happy Socks voor onder de kerstboom

Onze kerstboom staat alweer bijna drie weken en sinds een aantal dagen, liggen er ook al een aantal cadeaus. Dit jaar vieren wij kerst wat kleiner, maar we blijven het leuk vinden om wel iets voor elkaar te kopen. Mijn vriend heeft het makkelijk, ik ben gek op parfum en beautyproducten…maar voor hem is het elk jaar weer lastig om origineel te blijven. Daarom heb ik vandaag een leuke tip, namelijk Happy Socks voor onder de kerstboom!

Onze kerstboom staat alweer bijna drie weken en sinds een aantal dagen, liggen er ook al een aantal cadeaus. Dit jaar vieren wij kerst wat kleiner, maar we blijven het leuk vinden om wel iets voor elkaar te kopen. Mijn vriend heeft het makkelijk, ik ben gek op parfum en beautyproducten...maar voor hem is het elk jaar weer lastig om origineel te blijven. Daarom heb ik vandaag een leuke tip, namelijk Happy Socks voor onder de kerstboom!

Ik heb voor Roy deze té leuke Happy Socks ontvangen, het is de Gingerbread Holiday Gift Set (prijs €19,95). In deze box zitten twee paar herensokken met een hysterisch printje van Gingerbread poppetjes en het andere paar is iets “rustiger”. Super leuk dus om aan je partner/een vriend/broer cadeau te geven voor kerst. Er zijn ook Happy Socks voor vrouwen, maar ik weet nu al dat ik deze sokken vast wel eens ga lenen als ik weer last heb van hele koude voeten 😉

Onze kerstboom staat alweer bijna drie weken en sinds een aantal dagen, liggen er ook al een aantal cadeaus. Dit jaar vieren wij kerst wat kleiner, maar we blijven het leuk vinden om wel iets voor elkaar te kopen. Mijn vriend heeft het makkelijk, ik ben gek op parfum en beautyproducten...maar voor hem is het elk jaar weer lastig om origineel te blijven. Daarom heb ik vandaag een leuke tip, namelijk Happy Socks voor onder de kerstboom!

Mocht je dit motief nou niks vinden of denken van “dat trekt mijn vriend nooit aan”. Happy Socks zijn in zoveel motiefjes verkrijgbaar, er zit vast wel iets leuks tussen om aan iemand cadeau te geven. Ik vind dit zelf een leuk en vooral origineel cadeau, veel leuker dan de standaard zwarte sokken. Deze set zit al mooi verpakt in een doosje en is verkrijgbaar in de maten 36-40 & 41-46.

Zo ligt er toch weer was leuks onder onze kerstboom, samen met nog wat andere cadeautjes voor mijn dochter, vriend en ik zag ook al iets liggen waar mijn naam op staat 🙂 Nogmaals kerst gaat om de gezelligheid, niet om cadeautjes…maar het is natuurlijk altijd wel leuk om iets te geven of te krijgen.

Doen jullie zelf ook aan cadeautjes geven? En vinden jullie het voor je vriend/man/broer ook altijd zo lastig om een cadeautje te bedenken? Ik wens iedereen alvast hele fijne, gezellige en mooie feestdagen toe!

Lees ook: Alyssa Ashley Red Berry Musk & Cedro Musk

Volg:

1 Reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.