Nieuwe artikelen:

  • Vacanza Fragrances presenteert Megève

    Vacanza Fragrances presenteert Megève
  • Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 1 2026

    Will i buy it?! Nieuwe beauty lanceringen – editie 1 2026
  • Weekvlog 15 december t/m 21 december 2025

    Weekvlog 15 december t/m 21 december 2025
  • Tips voor cozy geuren, warm & comfortabel de winter door

    Tips voor cozy geuren, warm & comfortabel de winter door
  • Unboxing Lookfantastic K-Beauty Edit

    Unboxing Lookfantastic K-Beauty Edit
  • Ontdek de magie van Mama Jewels en hun unieke moedermelk sieraden

    Ontdek de magie van Mama Jewels en hun unieke moedermelk sieraden
  • Terugblik adventskalenders 2025 en wat ga ik doen in 2026?!

    Terugblik adventskalenders 2025 en wat ga ik doen in 2026?!
  • Een persoonlijke herinnering om te dragen – kennismaking met Memoria

    Een persoonlijke herinnering om te dragen – kennismaking met Memoria
  • Maris Glow Sea Whisper Serum

    Maris Glow Sea Whisper Serum
  • Beauty Shoplog Black Friday 2025

    Beauty Shoplog Black Friday 2025

NIEUW | LABELLO CRAYON LIPSTICK

NIEUW | LABELLO CRAYON LIPSTICK

Je lippen een mooie kleur geven én verzorgen? Dat kan vanaf nu met de nieuwe Labello Crayon Lipstick, in drie prachtige tinten! Ik had de Labello Crayon Lipstick al gespot in Duitsland en ben erg blij dat ze vanaf heden ook gewoon bij onze drogisterijen verkrijgbaar zijn.Labello Crayon Lipstick

Labello Crayon Lipstick €6,99 per stuk o.a. te koop bij Kruidvat & Trekpleister

“De Labello Crayon Lipsticks zijn met één laagje al volledig dekkend, maar voor een nóg intensiever effect zijn de kleuren met meerdere lagen op te bouwen. Door de fijne punt zijn de lipsticks boven- dien nauwkeurig aan te brengen. Binnen de lijntjes kleuren was nog nooit zo gemakkelijk.”

De nieuwe Labello Crayon Lipsticks hebben de fijne verzorging van een Labello lippenbalsem en daarnaast ook nog eens een prachtige kleur. Momenteel is de Labello Crayon Lipsticks verkrijgbaar in de volgende drie tinten: Coral Crush, Hot Pink & Poppy Red.

Labello Crayon Lipstick
Het uiterlijk van de nieuwe Labello Crayon Lipstick lijkt -zoals de naam het al doet vermoeden- op een krijtje/potlood. Geheel nieuw is het design niet, aangezien er al meerdere merken dit soort lipproducten hebben uitgebracht alleen in de drogisterij is het concept wel vernieuwend…vooral ook vanwege de combinatie van kleur + verzorgende werking.

“De nieuwe lipsticks bestaan voor ruim 80 procent uit verzorgende ingrediënten, zoals jojoba- en avocado-olie, voor optimale hydratatie van de lippen. Ideaal voor de komende wintermaanden. Bovendien zijn de lipsticks vrij van minerale oliën.”


Labello Crayon Lipstick Swatches v.l.n.r.: Coral Crush, Poppy Red & Hot Pink

Labello Crayon Lipstick heeft een goede pigmentatie, als je de kleur intenser wilt breng je simpelweg gewoon nog een laagje aan. De textuur is romig en creamy, bijwerken na een maaltijd is wel een must…maar zo gepiept 😉

Labello Crayon Lipstick Labello Crayon Lipstick Coral Crush

Labello Crayon Lipstick Labello Crayon Lipstick Hot Pink

Labello Crayon LipstickLabello Crayon Lipstick Poppy Red

Wat een mooie pigmentatie en fijne verzorging voor de lippen! Mijn favoriete kleur is Hot Pink (goh verrassend he?!), maar eigenlijk vind ik ze alledrie gewoon mooi en ga ik ze met veel plezier dragen. De kwaliteit is goed en de prijs is ook nog eens  leuk betaalbaar…zeker een aanrader voor bijvoorbeeld onder de kerstboom.

post signature
*Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf.

Volg:

9 Reacties

  1. chucky1012
    december 4, 2018 / 6:16 am

    Zo mooi.
    Vooral de laatste teint 👌🏻

    • Nancy
      december 27, 2018 / 8:39 am

      Hot pink is mijn favo.

  2. Nikita
    december 4, 2018 / 10:05 am

    Hoe snel kan ik bij de kruidvat komen??? Die hot pink MOET IK HEBBEN!!!!!

    Ik draag heel veel labello, met een kleurtje er in is zo fijn.

    Hij staat je ook erg mooi en ik ben helemaal verliefd.

  3. december 5, 2018 / 7:31 pm

    Mooie lichte kleurtjes, daar houdt ik wel van.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Pinkit.nl
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.